Nejlepší londýnské muzikály

with Žádné komentáře

Milujete krásnou hudbu, výpravné kostýmy a originální choreografie? Pak navštivte nejznámější světové muzikály v londýnském West Endu. Uvidíte tak muzikály té nejvyšší světové úrovně. Každé představení nabízí velké pěvecké i herecké výkony, které doprovází živý orchestr. Producenti se nebojí uvádět nové a nové tituly a obsazovat zcela neznámé herce. Výběr je opravdu široký. My jsme si pro vás připravili výběr těch nejlepších.

Karlík a továrna na čokoládu

webové stránky

Když Karlík vyhraje zlatou vstupenku do Wonkovy továrny na čokoládu je to pro něj životní šance vychutnat si všechny sladkosti o kterých kdy snil. Za branami továrny však zjistí, že ve sladkých chodbách a mezi výbornými pochoutkami není všechno tak, jak to na první pohled vypadá.

 

Mamma Mia!

webové stránky

Matka, dcera a tři potenciální otcové. O tom vypráví příběh, který se odehrává v podvečer svadby na řeckém ostrově. Vyprávění plné lásky, homoru a přátelství je složeno z největších hitů skupiny ABBA.

Triller Live

webové stránky

Největší hity Michaela Jacksona znovu ožijí na ješti doplněné výtečnými choreografiemi a speciálními efekty. Muzikál se hrál ještě za života Michaela Jacksona a nyní vzdává čest tomuto nesmrtelnému králi popu. Mapuje celou jeho hudební kariéru od dob Jackson 5.

Billy Eliot

webové stránky

Billy je vychováván otcem v hornickém městě, kde se od chlapce očkává, že umí boxovat a ne tančit. Billy však sní o tom, že bude studovat v Královské baletní škole. Učitel tance objeví jeho talent a podporuje ho na jeho nelehké cestě. Hudbu k muzikálu složil Elton John.

Blafuj jako Beckham

webové stránky

Jess je dospívající indická dívka, jejímž idolem je fotbalista David Beckham. Dívka stojí před životním rozhodnutím, zda by měla studovat univerzitu a založit si rodinu nebo následovat svůj sen o fotbalové kariéře.

Fantom opery

webové stránky

Legendární muzikál, který se hraje již bezmála 30 let. Zaujme vás úchvatnými scénickými efekty a kouzelnými kombinacemi na jejichž pozadí se odehrává tragický milostný příběh.

Lví král

webové stránky

Muzikál lví král oživuje postavy ze stejnojmenného animovaného filmu. Lvíče Simba zažívá velká dobrodružství na své cestě stát se králem lvů. Hudba je v rytmech afriky, doplněná nápaditými kostými a speciálními efekty.

Bídníci

webové stránky

Děj se odehrává v 19. století ve Francii. Jean Valjean je uprchlý vězeň, kterého stíhá po celá desetiletí policista Javert. Když se Valjean ujme péče o Cosettu, jejich životy se navždy změní. Příhem vypráví o neopětované lásce, váši, obětech, ztracených snech a vykoupení.

Doufáme, že vás z našeho výběru některý titul zaujal a inspiroval vás k návštěvě Londýna. V diskuzi se s námi podělte o vaše tipy na nejlepší muzikály.

Napsat komentář