Jet2

with Žádné komentáře

Jet2.com je nízkonákladová letecká společnost, která na trhu působí více než 30 let. Nabízí lety do více než 50 destinací.

jet2

Příruční zavazadlo

Na palubu si můžete vzít zdarma jedno neodbavené kabinové zavazadlo, jehož hmotnost nesmí přesáhnout 10 kg a jehož rozměry jsou maximálně 56 cm x 45 cm x 25 cm.

Odbavované zavazadlo

Po uhrazení příslušného poplatku za zavazadlo můžete přepravovat zavazadlo do hmotnosti 22 kg. Jeden cestující si může zakoupit až 3 odbavovaná zavazadla.

Check-in

Pokud jste si vybrali svá sedadla předem on-line, máte platný pas EU, můžete se odbavit také on-line, pokud vám včas nebude sděleno, abyste postupovali jinak. To lze provést 28 dnů až 5 hodin před plánovaným datem a časem vašeho odletu.

Odbavení

Pokud máte k odbavení zavazadla anebo jste je neodbavili online, musíte se k odbavení dostavit nejpozději s minimálním předstihem uvedeným ve vašem itineráři nebo alespoň 2 hodiny před časem odletu podle toho, která z možností nastane dříve. Není-li ve vašem itineráři uvedeno jinak, odbavení končí 40 minut před naplánovaným časem příslušného letu.

Pokud cestujete pouze s příručními zavazadly a provedli jste odbavení online, můžete přejít přímo k bezpečnostní kontrole.

Mapa destinací Jet2

aktuální mapa destinací

jet2_mapa

Napsat komentář