EasyJet

with 1 komentář

Easyjet je britská nízkonákladová společnost, která byla založena v roce 1995. Od roku 2003 létá přímý let z Prahy do Londýna.

EasyJet_logo.svg

Příruční zavazadlo

Máte povoleno jedno příruční zavazadlo, jehož maximální rozměry musí být 56 x 45 x 25 cm. Neexistuje omezení hmotnosti kabinového zavazadla, pokud jste schopni ho bez pomoci uskladnit do skříňky. Kabelky, tašky na notebooku a podobně se musí vejít do jednoho příručního zavazadla. Vzhledem k omezenému prostoru na palubě je možné, že bude vaše zavazadlo umístěno v podpalubí letadla.

Odbavované zavazadlo

Každý kus odbavovaného zavazadla musí být musí mít pod 275 cm (délka + výška + šířka) a standardní hmotnost 20 kg. Jeden cestující si může zakoupit až 3 odbavovaná zavazadla.

Check-in

Před příjezdem na letiště musíte provést online check-in.  Online check-in musíte provést v období mezi 30 dny a 2 hodinami před plánovaným odletem. Palubní vstupenku si musíte vytisknout nebo si ji stáhnout do mobilní aplikace easyJet (ne ve formátu pdf!).

Odbavení

Přepážky pro odbavení zavazadel se otevírají dvě hodiny a zavírají 40 minut před vaším plánovaným letem. K odletové bráně se musíte dostavit nejpozději 30 minut před plánovaným časem odletu. U odletové brány budete požádáni o palubní vstupenku pro váš let a akceptovatelnou formu průkazu totožnosti s fotografií.

Mapa destinací EasyJet

EasyJet létá z Prahy do Bristolu, Edinburghu, Londýna – Gatwick, Stansted a Manchesteru.

aktuální mapa destinací

mapa_easyjet

 

One Response

Napsat komentář